Náročná letní příprava hokejistů

Naše letní příprava je velice náročná. Máme tréninky někdy i třikrát denně a to na rovnováhu, rychlost a na vytrvalost. Máme dva trenéry. Jan Dršata je trenér brankářů a František Zeman je klasický trenér 6. a 7. tříd.

Na trénincích většinou běháme a hrajeme nějakou hru, jako například fotbal, basketbal anebo florbal. Když nestihneme doběhnout v časovém limitu, tak děláme kliky nebo běháme kolečka kolem "Křížku". Ve středu máme relaxační trénink na Vodním Ráji, ale já tam nechodím, protože mám trénink s brankáři. Pan trenér Zeman je velice přísný, ale přesně ví, co od nás má chtít a co můžeme zvládnout. Trénink máme ráno i odpoledne, ale nikdo neví, kdy přesně na trénink půjde. V úterý a ve čtvrtek máme tréninky v posilovně na JYSKu.

Jsou to tréninky ve stylu "BOSU". To je styl, který pochází z USA. Jsou to poloviny velkých balónů na tvrdém podstavci. Na těch skáčeme, děláme dřepy a kliky. Používáme k tomu pomůcky, jako jsou medicinbaly, kovové tyče a činky. V pátek máme náročné tréninky na Heulose a letním kině. Běháme schody a kopce až na "Březinky". Naše letní příprava je velice náročná, ale mě baví. Doufám, že se za léto všichni zlepšíme a následující sezónu vyhrajeme.

Daniel Šťastný - 6.A

Rubriky:

Jak často navštěvujete tyto webové stránky?

13%
45%
35%
6%

Jak se Vám líbí naše zpravodajství?

62%
22%
16%